דף הבית >> המוצרים שלנו >> טיפוח >> מסיר עור Black Exfoliator (75 מ"ל)
מסיר עור Black Exfoliator (75 מ"ל)

מסיר עור Black Exfoliator (75 מ"ל)
מסיר עור Black Exfoliator (75 מ"ל)

200.00 


 

תיאור המוצר:

מסיר העור הוא תכשיר עתיר לחות וחומרים מזינים לעור המעניק לעור גוון מבריק ומראה חיוני וצעיר יותר של העור. התכשיר מומלץ לשימוש לפני התזת תרסיס השיזוף הטבעי של Marc Inbane. כך נוצר מראה אחיד של השיזוף והוא נשמר במשך זמן רב יותר.למסיר העור של Marc Inbane יתרונות בולטים:

ניקוי אפקטיבי: המשחה מכילה חלקיקים של פחמן טבעי (שנותנים למשחה את צבעה השחור) והם קושרים אליהם חלקיקי שומן ולכלוך וכך העור מקבל מראה מבהיק.
שמירה על בריאות העור: לחלקיקי הפחמן אפקט אנטי בקטריאלי חזק כך שהעור לא רק יפה ונקי יותר אלא גם בריא יותר.
ספיגה טובה של מוצרי איפור וטיפוח: בסיס המשחה מכיל כמות רבה של לחות. ספיגת הלחות בעור מבטיחה קליטה טובה יותר של מוצרי הטיפוח והאיפור אותם תשימו על העור לאחר מכן.
שיזוף אחיד ולאורך זמן: ניקוי העור באמצעות מסיר העור הוא פעולה מושלמת לפני השימוש בתרסיס השיזוף הטבעי- התכשיר שומר על מראה אחיד ושזוף לזמן רב יותר.

רכיבים טבעיים באיכות גבוהה: Marc Inbane היא חברה שאינה מתפשרת על איכות החומרים מהם עשויים מוצריה ובוחרת רק ברכיבים טבעיים מן האדמה, הצומח והים. חומרים אלה מכילים ריכוז גבוה של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ונוגדי חימצון המיטיבים עם העור, שומרים על בריאותו, חיוניותו ונותנים לו מראה צעיר יותר.

אופן השימוש במסיר העור השחור:

יש לנקות את עור הפנים ולאחר מכן למרוח את מסיר העור השחור על העור הלח. מרחו את המשחה תוך שפשוף בתנועות סיבוביות קטנות. שימו לב לאזור ה- T והמנעו ממגע בעור שסביב העיניים. כעת שטפו את הפנים במים. השתמשו בתכשיר 1-3 פעמים בשבוע בהתאם לסוג העור.

 

מוצרים נוספים:

קרם לחות Le Teint (30 מ"ל)

קרם לחות Le Teint (30 מ"ל)

המחיר שלנו: ₪200.00

קרם לחות La Hydratan (30 מ"ל)

קרם לחות La Hydratan (30 מ"ל)

המחיר שלנו: ₪200.00

 
 

 
 
Copyright - Marc Inbane © 

 

074-769-15-14

info@marcinbane.co.il

יצחק אלחנן 5, רמת השרון

Copyright - Marc Inbane © 

מוצרי קוסמטיקה ושיזוף יוקרתיים