מאמרים נוספים:

שיזוף פנים

 התרסיס מעניק לעור מראה שזוף וטבעי ללא הגוון הכתום המאפיין תרסיסים לא איכותיים וזולים. חלק מרכיבי התרסיס הם צמח האלוורה אשר מזין את העור, ומאפשר לתוצאות להיות אפקטביות יותר. 

כמו כן, המוצר מתאים לכל סוגי העור ובטוח לשימוש. תרסיס השיזוף הטבעי של חברת Marc inbane מתאים לכל אזורי הגוף ומתאפיין באפס תופעות לוואי, ומאפשר לכל משתמש קבלת עור שזוף וקורן למשך כחמישה ימים מלאים ורצופים, ללא כל נזק של קרני ה-uv או מיטות השיזוף.
 
חברת Marc inbane הינה חברה הולדנית ייחודית אשר מתמחה בשיווק של מוצרי קומסטיקה ושיזוף ברמה האיכותית ביותר החל משנת 2012. בנוסף, החברה מפיצה את מוצריה לבעלי מקצוע בתחום היופי והטיפוח באמצעות ערוצי שיווק איכותיים ומקצועיים בלבד, מתוך אמונה כי מדובר במוצרים האיכותיים ביותר. כמו כן, החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות עסקי אשר כולל בתוכו מגוון רחב של מטפלים וקוסמטקאים מקצועיים ממקומות שונים ברחבי העולם, ולהעניק את השירות המקצועי, האדיב, והאישי ביותר עבור כל לקוח.


ניתן לראות כי בשנים האחרונות המודעות לנזקי השמש רק הולכת וגוברת. נזקי שמש יכולים לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות ומגוונות בניהן ניתן למצוא קמטים, כתמי שמש, הזדקנות מואצת של העור ועוד.

ובכל זאת, אין ספק כי המראה השזוף הינו אחד מן המראות המבוקשים והנפוצים ביותר בארץ ובעולם כולו. אם כך, כיצד ניתן להשיג מראה שזוף ואקזוטי, ללא נזקי בריאות? התשובה היא ספריי שיזוף טבעי. מדובר על אחד מן המוצרים המבוקשים ביותר כיום בארץ ובעולם, מהסיבה כי הוא מאפשר לנשים וגברים כאחד לקבל את המראה השזוף הכה נחשק ללא כל מאמץ, וללא סיכון בריאותי וחשיפה אל השמש ונזקיה הרבים.

כיום ניתן לראות כי עולם הקוסמטיקה מציע מגוון רחב של מוצרים שונים אשר נועדו להעניק מראה שזוף ונחשק גם מבלי להיחשף לשמש הישראלית. אחד מן המוצרים האהובים ביותר על הקהל הישראל הוא תרסיס שיזוף טבעי של חברת Marc inbane. מדובר על תרסיס שיזוף אשר עשוי מחומרים טבעיים בלבד ללא חומרים מזיקים לבריאות ובטוחים לשימוש.

הכירו את המוצרים שלנו

מאמרים נוספים:

 
Copyright - Marc Inbane © 

 

074-769-15-14

info@marcinbane.co.il

יצחק אלחנן 5, רמת השרון

Copyright - Marc Inbane © 

מוצרי קוסמטיקה ושיזוף יוקרתיים